ПОДІЇ
У Кропивницькому обговорили можливу співпрацю із товаровиробниками Японії
- Останнє оновлення: 06 червня 2018
Міський голова Кропивницького Андрій Райкович офіційно запросив сільськогосподарських товаровиробників Японії відвідати найбільшу міжнародну агропромислову виставку в Україні АгроЕкспо.

Таку пропозицію очільник області озвучив під час зустрічі із другим секретарем посольства Японії в Україні Ясухіро Ікута у міській раді.
«Сьогодні ми більше імпортуємо з Японії товару, аніж експортуємо, але досвід вашої країни, допоможе нам знайти нові шляхи для кращого розвитку інфраструктіри Кропивницького», – зазначив Андрій Райкович.
