20липня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ «Фенікс» із Бобринця переміг в обласному етапі фестивалю дружин юних пожежних (ФОТО)

ПОДІЇ

«Фенікс» із Бобринця переміг в обласному етапі фестивалю дружин юних пожежних (ФОТО)

DSC 8674

Школярів Кіровоградщини знов об’єднав обласний фестиваль дружин юних пожежних. 

DSC 8805

Цьогоріч сім команд-переможниць районних, міських та зональних етапів виголошували свої гасла і переконували в перевагах безпечного способу життя зі сцени обласної філармонії, яка є нашим постійним партнером у проведенні фестивалю, повідомили в прес-службі У ДСНС в області. 

Хоча конкурсанти й жартували та посміхались зі сцени, їхні танці були запальними, а виступи – блискавичними і дотепними, випробування вони пройшли серйозне, гідне навіть дорослих рятувальників, адже змагання тривали цілий день: спочатку – яскрава естрадна частина, а потім учасники демонстрували вміння надавати першу допомогу, в'язати вузли, розрізняти їстівні та отруйні гриби і ягоди, приборкувати умовний вогонь під час практичної частини фестивалю, яка відбувалась на базі обласного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

«Брати участь у таких змаганнях дуже цікаво. Ми не лише демонструємо свої досягнення, а й завдяки духу суперництва отримуємо новий досвід. Крім того, у процесі виступу ми встигаємо навчити правилам безпеки інших», – поділилися враженнями учасники фестивалю. 

Перше місце виборола команда «Фенікс» з Бобринця, «срібло» завоювали учасники команди «Форс-мажор» з Кропивницького та третє місце посіли «Viva Вікторія» з Долинської.

DSC 8048

DSC 7968