20липня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Пожежні-рятувальники Кіровоградщини заприсягли на вірність українському народу

ПОДІЇ

Пожежні-рятувальники Кіровоградщини заприсягли на вірність українському народу

DSC 0439

Випускники навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в області склали присягу на вірність українському народові.

DSC 0290

27 слухачів курсів первинної професійної підготовки невдовзі займуть свої місця в підпорядкованих підрозділах, де нестимуть службу, охороняючи спокій та гарантуючи безпеку мешканців області на посадах пожежного-рятувальника, інформує прес-служба У ДСНС в області. 

За чотири місяці, поки тривало навчання, слухачі набули необхідних знань, умінь і навичок, адже майбутня професія пов’язана з ризиком для життя, великими фізичними і психологічними навантаженнями, потребує ґрунтовної професійної підготовки. 

Четверо майбутніх рятувальників вже пройшли суворий гарт під час військової служби на сході. Дмитро Безеда, Віталій Жорновий, Олександр Корж, Віталій Ложенко зробили свій свідомий вибір на користь служби у лавах цивільного захисту ще тоді, коли захищали незалежність та територіальну цілісність України. А Дмитро Безеда ще й продовжив сімейну династію. 

Привітати рятувальників прибув начальник управління полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк.

Звертаючись до новобранців, він побажав їм гідно нести звання бійця Служби порятунку, виконувати покладені на них обов’язки та оберігати співвітчизників від природних стихій і техногенного лиха. 

Рятувальників благословив та сказав напутнє слово настоятель Свято-Андріївського храму селища Гірничого отець Рафаїл Сьорак.

DSC 0462