20липня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ У Кропивницькому під час зйомок телесеріалу в масових сценах взяли участь близько півтисячі містян

ПОДІЇ

У Кропивницькому під час зйомок телесеріалу в масових сценах взяли участь близько півтисячі містян

Телеканал «Україна» і кінокомпанія Filmstream працюють над 16-серійною стрічкою «У минулого в боргу!», епізоди якої знімають на Кіровоградщині.

22 32

Як уже повідомлялося, знімальний майданчик серіалу протягом трьох тижнів працює над сюжетною лінією, дії якої відбуваються в 90-х роках минулого століття.

Творці проекту пояснили, чому вирішили знімати серіал саме в нашому місті й які відомі в обласному центрі особи спробували себе в якості акторів.

22 30

За словами скрипт-супервайзера картини Ірини Середи, рішення знімати в Кропивницькому прийняли ще взимку під час вибору локацій для серіалу. Як виявилося, знімальна група спочатку приїхала дивитися тільки Знам'янку – у фільмі буде багато сцен на вокзалі, і Знам'янка як вузлова станція ідеально підійшла кіношникам.

"Опинившись поряд із Кропивницьким, команда вирішила подивитися і це місто. Група думала, що воно таке сучасне, промислове, а виявилося – епоха 18 століття. Тут старовинна фортеця, красиві будівлі, затишні вулички. Загалом – справжня знахідка. Ми знімаємо 1995-97 роки і намагаємося максимально показати місто, наскільки це взагалі можливо. У Кропивницькому серіали майже не знімали, а ми хочемо, щоб вся Україна побачила, як тут красиво", – каже продюсер серіалу Віталій Сіренко.

22 34

Взяти участь у зйомках запросили акторів із «Театру корифеїв». Однак і місцеві жителі, у яких немає профільної освіти, також проявили інтерес до кінопроцесу. 

22 31

Як розповідає режисер картини Мирослав Маліч, у масових сценах беруть участь і вчителі, і керівники підприємств, і навіть місцеві чиновники. А провідний лікар обласної поліклініки в одному з епізодів зображував, що акомпанує головній героїні, коли та співає. Загалом у масових сценах взяли участь вже близько 500 жителів Кропивницького.

22 33

Справжнім сюрпризом для місцевих став приїзд зірок кіно і телебачення. У Кропивницькому запросто можна побачити на вулицях популярних акторів Ольгу Сумську, Ольгу Гришину, Олену Шилову, Кирила Дицевіча, Дмитра Сову і багатьох інших. Артисти, в свою чергу, не відмовляють нікому у фото і охоче роздають автографи.

Канал «Україна»