01червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ У Кропивницькому громада вимагає від влади відмінити орендні угоди попередніх років

ПОДІЇ

У Кропивницькому громада вимагає від влади відмінити орендні угоди попередніх років

Сьогодні у Кропивницькому громадські активісти зібралися на площі перед міської радою аби вкотре привернути увагу влади до неконтрольованої вирубки дерев.

12 7

12 6

«У Кропивницькому останнім часом знищуються насадження задля будівництва ринків. Навіщо нам ці новобудови, якщо місто вже перетворилося на суцільний ринок. І сьогодні, ті зелені куточки, які ще є, ми намагаємося зберегти», – повідомила представник громадської організації «Озеленення Кропивницький» Надія Паливода.

12 5

Захисники довкілля вимагають у влади зупинити вирубку дерев, відмінити угоди щодо надання земель в оренду попередніх років та інформувати громаду про всі заплановані зелені роботи в місті.

Також присутні запропонували наслідити приклад інших міст та створити в місцях скупчення дерев рекреаційні зони відпочинку.

Поспілкуватися із учасниками акції-протесту та відповісти на всі їхні питання вийшли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Грабенко та завідувач сектору екології та природоохоронної діяльності міської ради Галина Негода.

12 4