Сьогодні, 8 серпня, під час патрулювання на вулиці Євгена Тельнова поліцейські роти тактико-оперативного реагування виявили особу, яка не могла назвати своє ім’я та прізвище, пояснюючи, що не пам’ятає.
Поведінка чоловіка привернула увагу патрульних, адже він не розумів, де знаходиться. Про це повідомили в прес-службі патрульної поліції Кропивницького.
За прикметами громадянина інспектори встановили його особисті дані. То був 42-річний громадянин, який вважався безвісти відсутнім. 27-го липня нинішнього року він пішов із дому, що в селі Дар’ївка Кіровоградського району, за 25 км від Кропивницького, та не повернувся.
Про виявлення особи повідомили заявника, брата зниклого, під супроводом якого карета швидкої допомоги госпіталізувала чоловіка до лікарні.




Відкрите практичне заняття, присвячене сучасним напрямам робототехніки та безпілотних технологій, провели в Українській державній льотній академії.








