20квітня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ На Кіровоградщині відзначили кращих лісівників області

ПОДІЇ

На Кіровоградщині відзначили кращих лісівників області

На території державного підприємства «Олександрівський лісгосп» Кіровоградщини  пройшли урочистості з нагоди Дня працівника лісу. 

13 10

На сьогодні у лісовому господарстві області працює більше тисячі працівників. Своєю важкою та кропіткою працею вони роблять все можливе, щоб лісів, які є окрасою нашого краю, з кожним роком ставало все більше. 

Зі святом лісівників  привітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

13 11

«Серед усіх природних ресурсів, для степової Кіровоградщини, ліс посідає особливе місце і відіграє надзвичайно важливу роль. Ліси – це природне багатство, що передане нам предками, і наш обов’язок – зберегти його та примножити для наступних поколінь. Кіровоградські ліси завжди потребували захисту, і головна роль тут відведена вам, шановні працівники лісової галузі», – голова ОДА. 

За сумлінну працю в галузі лісового та мисливського господарства, значний особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва Кіровоградщини та з нагоди Дня працівника лісу Сергій Кузьменко вручив відзнаки обласної державної адміністрації кращим працівникам області.

http://www.kr-admin.gov.ua