24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Протягом минулої доби рятувальники шість разів прибирали аварійні дерева

ПОДІЇ

Протягом минулої доби рятувальники шість разів прибирали аварійні дерева

IMG 20181005 130612

Рятувальники Кіровоградщини протягом минулої доби 6 разів залучались для надання допомоги по усуненню перешкод, що створювали аварійні дерева та розчахнуті гілки нормальній життєдіяльності населення.

Так, 4 виїзди здійснили бійці 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький, які розпиляли та прибрали повалені дерева з проїжджих частин  (вул. Верхня Пермська, Волкова, Тельнова, автодорога Кропивницький – Аджамка) та з території дитячого закладу «Вікторія-П» у м. Кропивницькому. Про це повідомили в У ДСНС України у Кіровоградській області.

Двічі виконували подібну роботу рятувальники 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Компаніївки – біля с. Нечаївка Компаніївського району надали допомогу з розпилювання та прибирання аварійного дерева, яке впало на проїжджу частину, та на вул. Вишнева смт Компаніївка прибрали дерево, яке загрожувало падінням на житловий будинок.