20лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА У Кропивницькому стартував дводенний Міжрегіональний марафон, метою якого є підвищення ролі громадян у політичних реформах

ПОЛІТИКА

У Кропивницькому стартував дводенний Міжрегіональний марафон, метою якого є підвищення ролі громадян у політичних реформах

30 11Сьогодні, 30 жовтня, у Кропивницькому розпочався дводенний Міжрегіональний марафон «Роль громадян у політичних реформах України», учасниками якого стали представники Кіровоградської, Одеської, Миколаївської, Херсонської та Черкаської областей.

Метою марафону є підвищення ролі громадян у політичних реформах та налагодження діалогу з виборними особами та політичними партіями. 

До виступів про впровадження політичних реформ в Україні запрошені представники різних політичних партій, народні депутати, депутати місцевих рад, експерти профільних організацій, міжнародні організації. 

На початку зібрання перед присутніми виступив секретар міської ради Андрій Табалов, який привітав усіх із початком роботи та розповів про взаємодію керівництва Кропивницького із мешканцями міста.

«Без підтримки громади ми не побудуємо гарне місто. Можна вкладати кошти в озеленення, дороги, благоустрій, але якщо люди не зрозуміють, що в першу чергу це їм самим потрібно, нічого не буде. Маємо багато випадків вандалізму і влада використовує кожен шанс, щоб роз’ֽяснити, що задля того, аби наші діти, онуки жили у гарному місті, треба самим докласти до цього зусиль. Сьогодні будь-яка ініціатива мешканців може стати реальністю завдяки програмі «Громадській бюджет». Влада готова почути кожного», – зазначив очільник депутатського корпусу.

https://www.facebook.com/krrada.official/