04червня2020

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Кандидат від демократичної опозиції Анатолій Гриценко пообіцяв імпічмент та економічне зростання

ПОЛІТИКА

Кандидат від демократичної опозиції Анатолій Гриценко пообіцяв імпічмент та економічне зростання

 49816890 2122931018020881 4772248057913802752 o

Учора, 11 січня, під час Форуму демократичних сил лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко презентував програму «Чесний президент – служитиме людям!», з якою висуватиметься на вибори Президента України. 

Його програма базується на таких основних блоках як справедливість та безпека в Україні, зростання її економіки. Про це йдеться на офіційній сторінці Кіровоградської обласної організації партії “Громадянська позиція” у фейсбуці. 

«Досить Україні пасти задніх. Наша мета – наступити на п’яти лідерам Європи! Вибори дають нам шанс повернути у владу професійність, чесність і совість. Потрібні швидкі рішучі зміни», – закликав Анатолій Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» пообіцяв, що одним із його перших кроків стане внесення закону про імпічмент президента. 

У питанні врегулювання ситуації на сході України політик пообіцяв, що окуповані території планує повернути дипломатичними, воєнними, економічними, санкційними засобами спільно із зарубіжними партнерами. За його словами, це можливо здійснити протягом 5-річного президентського терміну.

В економічному блоці Анатолій Гриценко розповів, що за час його президентства не буде безсистемних реформ і небезпечних експериментів з економікою, а планується економічне зростання темпами 10 % щорічно на основі плану дій, розробленого його командою спільно з Української Радою Бізнесу, економістами і експертами громадського сектору. 

«Ми підвищимо пенсії до економічно обґрунтованого рівня, що справедливо врахує трудовий внесок і кваліфікацію. Середня зарплата в Україні буде понад 700 євро, відповідно зростатимуть пенсії», – розповів Анатолій Гриценко.