21серпня2019

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Закон про імпічмент, узаконення провокацій на хабарі та ріст зарплат і пенсій пообіцяв Анатолій Гриценко своїм виборцям у Кропивницькому

ПОЛІТИКА

Закон про імпічмент, узаконення провокацій на хабарі та ріст зарплат і пенсій пообіцяв Анатолій Гриценко своїм виборцям у Кропивницькому

Сьогодні, 22 лютого, у Кропивницькому з робочим візитом перебуває кандидат у Президенти України від демократичної опозиції, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

52597931 824193934592662 226346936867749888 n

У ході спілкування з журналістами він зупинився на основних блоках своєї передвиборчої програми, що базується, зокрема, на справедливості, безпеці, зростанні економіки та добробуту громадян.

Як кандидат у Президенти вважає, що «треба вивести кампанію з рівня брудної в реальну площину». Нині, за його словами, в Україні триває війна компроматів і білбордів.

Анатолій Гриценко деталізував план дій на випадок обрання його на пост глави держави. Наголосив, Президент має обиратися виключно на один термін, мовляв, п’яти  років достатньо, аби виконати обіцянки.

«Чиновників треба ставити в рамки й винищувати корупцію.  Розпочну з себе. Закон про імпічмент – буде першим, підписаним мною. Узаконю провокацію на хабарі: повівся – під білі рученьки і до в'язниці. Запроваджу обов’язкове проходження детектора брехні», – зазначив Гриценко. 

Є в нього рецепти і щодо протидії рейдерству земель та іншої власності. Є програма про призупинення відтоку кадрів за кордон. У планах – скасування примусового призову в армію: буде професійна армія – буде мотивація там служити.

Відповідаючи на журналістські запитання, Анатолій Гриценко привідкрив завісу над можливим об'єднанням кандидатів.

«Час ще є, до 7 березня побачите, всі, кому важлива доля України, – об'єднаються. Перемовини у цій площині тривають», –  зауважив політик.

Він також зупинився на своїх непростих стосунках із чинним Президентом та спростував звинувачення у своїй протизаконній діяльності в часи, коли очолював міністерство оборони України.

На 18.00 у Гриценка призначена широкоформатна зустріч із виборцями міста та області. Вона пройде в приміщенні обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького.