26травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Кропивницький відвідали члени команди Анатолія Гриценка

ПОЛІТИКА

Кропивницький відвідали члени команди Анатолія Гриценка

Сьогодні, 27 лютого, у Кропивницькому побували заступник голови центрального виборчого штабу кандидата в Президенти України Анатолія Гриценка Микола Катеринчук та член команди «Чесних більше» Тарас Стецьків.

52938310 303793500294399 7005941822782439424 n 

У ході прес-конференції політики розповіли про перебіг передвиборної кампанії, відповіли на запитання журналістів.

Голова Європейської партії України Микола Катеренчук наголосив, що підтримка на виборах Гриценка – це прагматичний колегіальний вибір очолюваної ним партії.

«У час війни логічно бачити на посаді Президента України саме колишнього міністра оборони – людини, яка розуміється в безпекових питаннях, яку підтримують п’ятеро єврокомісарів, семеро прем’єр-міністрів європейських держав», – зазначив Катеринчук.

Водночас він наголосив, що внутрішня корупція в період війни – ворог, страшніший від зовнішнього.

«Ще у 2008 році Гриценко вніс  законопроект, направлений на боротьбу з корупцією. Але його заветував президент. Життя ж довело, що не можна імітувати процес боротьби з корупцією. Бо це, зокрема, призвело до того, що люди зневірюються в цій країні, масово виїздять за кордон у пошуках кращої долі», – зауважив Микола Катеренчук.

Його непокоїть, що йдучи в Європу, Україна ніяк не відмовиться від підкупу голосів.

«Підкуп – це не європейський вибір, тому ми подали позов проти підкупу», – наголосив політик.

За його словми, скандал довкола Укроборонпрому вчора поставив Анатолія Гриценка на протилежний полюс із чинним президентом.

«Наш кандидат – незалежний від олігархів, тож може заставити їх працювати на державу, а не на власну кишеню», – підкреслив Тарас Стецьків.

І додав, що в Україні час запроваджувати санкції щодо хабарництва.

«Гриценко наголошує, хто з його команди оступиться – піде першим. Він про це заявляє публічно. Закон про імпічмент – це  запобіжник проти неправильний дій, і самого Гриценка – також. Реакція на його дії буде дзеркальною», – зазначив Стецьків.

Відповідаючи на запитання про об’єднання довкола єдиного кандидата Тарас Стецьків зауважив, що «перемовини тривають давно», зокрема, і з Садовим. Останній день, коли демократична опозиція може об’єднатися напередодні президентських виборів, – 7 березня.