26травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА У Кропивницькому зіпсували агітаційний сітілайт одного із кандидатів у Президенти України

ПОЛІТИКА

У Кропивницькому зіпсували агітаційний сітілайт одного із кандидатів у Президенти України

У Кропивницькому зафіксовано пошкодження агітаційного сітілайта кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко.

04 7

Про це повідомляє  команда громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Кіровоградській області.

Біля обласного художнього музею невідомі особи розбили скло сітілайту із рекламою Юлії Тимошенко. 

Довірена особа кандидата по 99 округу Олександр Цертій зазначив, що йому невідо про цей факт. 

«У будь-якому випадку до поліції має звертатися власник цієї рекламної конструкції, бо постраждало його майно. На початку зв’яжемося з власником сітілайту, він має подати заяву в поліцію, аби знайшли виних і притягнули до відповідальності. Ми будемо домовлятися про поновлення реклами», – зауважив він. 

У секторі комунікації Нацполіції Кіровоградської області повідомили, що заяв щодо зіпсованої агітаційної продукції не надходило.

«На Кіровоградщині це один із перших випадків псування агітаційних матеріалів одного із кандидата у Президенти України. Такі дії можуть розцінюватися правоохоронними органами як перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого процесу при виконанні своїх повноважень. А відповідно до ч. 2 ст. 157 Кримінального Кодексу України перешкоджання, поєднане із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна, погрозою застосування насильства або знищення чи пошкодження майна, можуть каратися обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк», – наголосила  координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

 Згідно з чинним законодавством такі дії можуть бути кваліфіковані правоохоронними органами як хуліганство за ст. 296 Кримінального кодексу України.