01червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Кандидат у Президенти України від об’єднаних сил націоналістів провів у Кропивницькому низку зустрічей

ПОЛІТИКА

Кандидат у Президенти України від об’єднаних сил націоналістів провів у Кропивницькому низку зустрічей

Cьогодні, 25 березня, у Кропивницькому перебуває єдиний кандидат у Президенти України від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський.

55769986 2050711178356014 8803886854546915328 nПісля зустрічей із медиками двох лікувальних установ та студентами й викладачами Центральноукраїнського національного технічного університету, де він анонсував План докорінних перетвореньУкраїни, пан Кошулинський поспілкувався з журналістами.

Назвавши головні аспекти своєї програми, спрямованої на боротьбу з олігархатом та поліпшення умов життя для українців, лідер націоналістів відповів на запитання представників ЗМІ довкола Укроборонпрому, пільг для військових, ефективності пенсійної реформи та шляхів інвестицій у вітчизнянну економіку.

«У моїй програмі йдеться і про мир на українських правилах. Там немає місця для Укроборонпрому. Це – надбудова, створена свого часу Януковичем для отримання надприбутків від військового комплексу. Замість того, аби ліквідувати структуру, чинна влада просто «осідлала» розроблені попередниками схеми», – зазначив політик.

Він переконаний, що держава замало робить задля захисників України, «тому велика частина військових просто звільняються». Одна з причин невдоволення – відсутність фахової комплексної програми. Націоналісти готові голосувати за таку і втілювати її в життя.

«Я мав тривалу й доволі цікаву розмову зі студентами технічного університету. Вони порушили тему відтоку молоді за кордон. Це питання можна повернути на користь України. Для початку треба зрозуміти, що кошти заробітчан, це значні інвестиції в розвиток держави. Відтак треба всіляко підтримувати своїх інвесторів, скажімо, звільнити на певний бізнес родичів заробітчан від податків», – зауважив Руслан Кошулинський.

О 18:00 кожен охочий може потрапити на зустріч із кандидатом Кошулинським, яка пройде у Будинку федерації профспілок.