04червня2020

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА На Кіровоградщині в «Зе-офісі» пропонують безкоштовну поїздку до Києва на концерт перед дебатами

ПОЛІТИКА

На Кіровоградщині в «Зе-офісі» пропонують безкоштовну поїздку до Києва на концерт перед дебатами

Представники кандидата у Президенти Володимира Зеленського організовують безкоштовну поїздку до Києва на концерт, що відбудеться на НСК «Олімпійський» перед запланованими дебатами між кандидатами у Президенти 19 квітня.

03 5 32

Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

У Facebook-групі «Команда Зеленського. Голованівський край» 15 квітня був опублікований анонс видачі безкоштовних квитків на концерт «популярних зірок української естради» та запису на безкоштовну поїздку до Києва.

У повідомленні йдеться, що виступ артистів відбудеться на НСК «Олімпійський» перед дебатами кандидатів у Президенти України. Отримати безкоштовні квитки та зареєструватися на безкоштовну поїздку пропонують в «Зе-офісі» за адресою селище міського типу Голованівськ, вулиця Суворова, 8.

03 5 33

Спостерігач ОПОРИ намагався отримати квитки, однак йому повідомили, що їх наразі немає. Натомість запропонували залишити свої контактні дані. За словами працівників офісу, також буде організований безкоштовний підвіз охочих до Києва.

В обласному «Зе-офісі» підтвердили, що незабаром розповсюджуватимуть квитки.

«Мені мають передати квитки, але скільки їх поки не знаю», –  зазначила представниця команди Зеленського в Кропивницькому Ліка Кожа. 

В анонсі йдеться, що на концерті виступатиме Ольга Полякова та Дзідзьо. Варто зазначити, що вартість квитка на концерт у квітні  Дзідзьо – 190-690 гривень, а на виступ Полякової – 300-1750 гривень.

Згідно з ч. 6 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців, зазначеним у пункті 1 частини 3 статті 56 цього Закону.