04червня2020

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Ні Полякової, ні Дзідзьо: ЗЕкоманда назвала фейком організацію поїздки людей з Кіровоградщини на дебати

ПОЛІТИКА

Ні Полякової, ні Дзідзьо: ЗЕкоманда назвала фейком організацію поїздки людей з Кіровоградщини на дебати

У штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського назвали фейком інформацію про організацію безкоштовної поїздки людей із Кіровоградської області на концерт перед дебатами 19 квітня.

03 5 46

Про це вони розповіли у коментарі Фактам ICTV.

Фейкова інформація з’явилася на сторінці «Команда Зеленського. Голованівський край» у Facebook. Також цю інформацію опублікувала на своєму сайті громадська організація ОПОРА.

В анонсі зазначалося, що всі бажаючі можуть отримати квиток на концерт перед дебатами, в якому візьмуть участь Оля Полякова та Дзідзьо.

Продюсер Полякової Михайло Ясинський також спростував інформацію про можливу участь співачки в програмі перед дебатами.

«Так, ми спростовуємо цю інформацію. Оля зараз знаходиться в концертному турі», – сказав він журналісту Укрінформу.

Піар-менеджер Дзідзьо Лілія Слюсар сказала, що співак не виступатиме Олімпійському.

«19 квітня відбудеться Національна кінопремія Золота Юла, в якій наш фільм DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ представлений в трьох номінаціях. Крім того, Михайло Хома обраний Кіноакадемією для оголошення переможця в номінації Найкраща музика. Дзідзьо буде присутній на кінопремії і виступати на одній зі сцен на НСК Олімпійський 19 квітня не буде», – зазначила Слюсар Укрінформу.

У штабі Зеленського розповіли, що програма, яка буде організована перед дебатами, стане відома сьогодні.

Також вони відзначили, що не мають відношення  до будь-яких організацій поїздок людей із регіонів на НСК Олімпійський 19 квітня.