21вересня2019

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА На що витратив свою зарплату міський голова Кропивницького

ПОЛІТИКА

На що витратив свою зарплату міський голова Кропивницького

Заробітна плата міського голови Кропивницького Андрія Райковича продовжує надходити на благочинність – допомогу людям, які її потребують.

05 19 227

Про це повідомляють на сайті міської ради.

Частину заробітку за квітень традиційно передали багатодітній родині Лісоволенків, яку взяв під особистий патронат міський голова, родині Глондарів, чий чоловік та батько, учасник АТО, і досі перебуває в російському полоні та членам «Кропивницького міського товариства політв'язнів та репресованих», якими також вже кілька місяців поспіль опікується Андрій Райкович.

Часткою грошей із зарплатні міського голови допомогли онкохворій вчительці української мови та літератури школи-інтернату-ліцею «Сокіл». Жінка – переселенка з Донецька, до Кропивницького переїхала кілька років тому і зарекомендувала себе, як професіонал своєї справи.

Ще частина коштів пішла на підготовку святкових заходів до дня медичного працівника, який проходить під патронатом очільника міста.

Допомога міського голови стала в нагоді і гімнасткам, вихованкам ДЮСШ№3. Тепер для них зможуть закупити нову музичну апаратуру, яка використовується на кожному тренуванні та під час змагань.

Фото: https://likkasa.com.ua