21вересня2019

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Солодощі, вистави та аніматори: як потенційні кандидати з Кіровоградщини у нардепи вітали з Днем захисту дітей (ФОТО)

ПОЛІТИКА

Солодощі, вистави та аніматори: як потенційні кандидати з Кіровоградщини у нардепи вітали з Днем захисту дітей (ФОТО)

У Кіровоградській області святкування Дня захисту дітей супроводжувалося збільшенням активності політиків – потенційних кандидатів у народні депутати.

Вони дарували дітям солодощі, спортивний інвентар, а також організовували розважальну програму. Про це свідчать дані моніторингу спостерігачів Громадської мережі ОПОРА у Кіровоградській області.

Народний депутат Станіслав Березкін (член депутатської групи «Партія відродження», виборчий округ №100) привітав дітей Кропивницького та Вільшанського районів.

Як йдеться на сайті чинного нардепа, 3 червня у Вільшанці показали дитячу виставу «Хитре лисення» у рамках акції від благодійного фонду народного депутата України Станіслава Березкіна «Добротвір». Після завершення  заходу дітям вручили від імені народного обранця цукерки та сік. А 1 червня нардеп вітав дівчат та хлопців з Кропивницького району, вручав їм грамоти та подяки. На цьому ж заході від благодійного фонду Станіслава Березкіна «Добротвір» роздали солодощі. 

234343434

Фото з сайту «Перша електронна газета»

А народний депутат Максим Поляков («Народний фронт») вітав з Днем захисту дітей у чотирьох населених пунктах 101 територіального виборчого округу. Зокрема, на сторінці народного обранця у соціальних мережах йдеться, що у селищі Смоліно та селі Злинка Маловисківського району, селищі Побузьке Голованівського району він привіз аніматорів, морозиво, солодку вату. А в селі Підвисоке Новоархангельського району нагородив переможців  освітнього проекту «Лідер школи» та подарував школі новий спортивний інвентар. Про це йдеться на сторінці Максима Полякова.

1222224444

Фото з соціальних мереж

У Кропивницькому провели свято «Країна розваг» до Дня захисту дітей.  «Це захід, який завдяки старанням нашої команди ВО «Батьківщина» щорічно проводиться на «Козачому острові» для маленьких кропивничан», – написав міський депутат, член партії ВО «Батьківщина» Олександр Цертій у соціальних мережах. Під час заходу проводили розваги, конкурси, пісенні виступи та вручали призи переможцям.

3343434

Фото з сайту «Прожектор»

Ще одне свято провели на вулиці Попова у Кропивницькому. Під час нього відкрили мурал і провели розважальні заходи для дітей. На сайті «Dozor» йдеться, що свято спортивних розваг організував громадський діяч, політик Артем Стрижаков. Після змагань від його імені переможцям подарували телефони.  

44444444444444

Фото з сайту «Dozor»

«Наразі згадані політики не є зареєстрованими кандидатами у депутати Верховної Ради України. Матеріальне стимулювання виборців, вже після реєстрації кандидатів, може мати ознаки непрямого підкупу виборців, проте до моменту їхньої офіційної реєстрації, норми виборчого законодавства не порушені.  Однак представники ОПОРИ фіксують таку активність і закликають кандидатів утриматися від матеріального стимулювання виборців протягом всієї кампанії та уникати дочасної агітації ймовірними кандидатами», – зазначила координаторка спостереження Громадської мережі ОПОРА за виборами в Кіровоградській області Зоя Лебідь.