21вересня2019

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА На Кіровоградщині депутата визнали винним у вчиненні адмінправопорушень, пов’язаних з корупцією

ПОЛІТИКА

На Кіровоградщині депутата визнали винним у вчиненні адмінправопорушень, пов’язаних з корупцією

Депутата Могутненської сільської ради Кіровоградського району  визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

05 19 322 1

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Депутат не повідомив сільську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час розгляду питання щодо передачі йому у власність земельних ділянок. Окрім того ще й прийняв участь у голосуванні «по своєму» питанню.

Постановою Кіровоградського районного суду місцевого обранця визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Кіровоградська місцева прокуратура, відповідно до вимог ст. ст. 1, 65, 67 Закону України «Про запобігання корупції», внесла подання до Могутненської сільської ради з вимогою скасування рішення щодо передачі згаданому вище депутату у власність земельних ділянок.

Наразі подання прокурора розглянули на сесії сільської ради та задоволені. Рішення сесії сільської ради, яке було прийняте з порушенням вимог антикорупційного законодавства, скасоване.

Фото: http://ukrainepravo.com