11липня2020

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА ЦВК показала "жовті" картки претендентам на парламентські крісла з Кіровоградщини

ПОЛІТИКА

ЦВК показала "жовті" картки претендентам на парламентські крісла з Кіровоградщини

Tsvk

Учора, 18 липня, ЦВК оголосила попередження низці кандидатів у народні депутати, які невчасно відкрили виборчі фонди. Серед них 11 політиків, які балотуються на Кіровоградщині.

Згідно з повідомлення банків, виборчі фонди невчасно відкрили: самовисуванець Володимир Зайченко (округ №99); Олександр Таран в окрузі № 100 (суб’єкт подання – «Опозиційний блок»); Марина Стаценко в окрузі № 101 (суб’єкт подання – «Опозиційний блок»); самовисуванці Олексій Волохов, Богдан Кукурудз, Георгій Назаренко, Віталій Тетяниченко (округ № 102), інформує пресслужба ГМ ОПОРА.

В окрузі № 102 несвоєчасно відкрили виборчі фонди Дмитро Молоченко (суб’єкт подання – «Опозиційна платформа – За життя»), Володимир Похілов, який балотується від політичної партії «Європейська Солідарність». А також попередження винесли кандидатам у народні депутати в окрузі № 103: самовисуванцю Сергію Коваленку та Роману Холіну від «Опозиційного блоку».

Згідно з пунктом 6 другої статті 61 Закону «Про вибори у народні депутати», в разі порушення кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі терміну відкриття рахунку свого виборчого фонду, йому оголошується попередження