29лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Сьогодні з окупованих територій передали 54 засуджених громадян, серед них – жителі Кіровоградщини (ФОТО)

ПОЛІТИКА

Сьогодні з окупованих територій передали 54 засуджених громадян, серед них – жителі Кіровоградщини (ФОТО)

Сьогодні, 12 вересня, на мосту біля міста Щастя всьоме відбулась передача засуджених громадян України, які перебували в пенітенціарних установах на момент окупації частини Луганської області.

09.19.47

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці Уповноважений Верховної Ради України з прав людини» Людмила Денісова.

«Зазначаю, що під час передачі від представників т. з. «ЛНР» отримано 54 особи. Серед них наймолодшому – 26 років, а найстаршому – 61 рік. Ці засуджені проживали на території Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Кіровоградської областей та м. Києві», - написала Денісова.

09.19.45

За її словами, відразу після проходження усіх необхідних процедур одну особу у зв’язку із закінченням строку відбування покарання сьогодні ж  звільнять.

«Також, передано 10 кримінальних справ, за якими засуджені особи зможуть звернутися до судових органів в порядку апеляції або касації. Право цих громадян на вільний доступ до правосуддя буде відновлено», - запевняє омбудсман.

З грудня 2018 року до сьогодні з окупованої частини Луганської області отримали 373 засуджених громадян України, а з Донецької – 13. З них 105 осіб – звільнили.

09.19.46

09.19.48 1