ПОЛІТИКА
Петро Порошенко озвучив шокуючі втрати за час війни на Донбасі
- Останнє оновлення: 06 квітня 2016

За два роки російської агресії на Донбасі близько 21 тисячі українців були поранені, інформує "Високий замок".
Про це під час офіційного візиту до Японії в національному прес-клубі заявив президент України Петро Порошенко.
«Для мого народу – це другий рік боротьби проти брутальної російської агресії. Внаслідок цього багато були вбиті, 21 тисяча українців поранені. 1,75 мільйони стали внутрішньо переміщеними особами.
І це лише за те, що ми хочемо бути вільними, демократичними європейцями», — сказав Порошенко.
Він наголосив на необхідності виконання Мінських домовленостей.
«Ми забезпечимо мир на Донбасі, навіть якщо деякі кроки будуть непопулярними в українському суспільстві. Українська сторона — чемпіон щодо припинення вогню та відведення озброєнь», — додав президент.
