24лютого2020

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА На Кіровоградщині представили новопризначеного очільника райдержадміністрації

ПОЛІТИКА

На Кіровоградщині представили новопризначеного очільника райдержадміністрації

Голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь вчора, 6 лютого, офіційно представив мешканцям Олександрівщини новопризначеного очільника районної державної адміністрації. Згідно розпорядження Президента України, ним став Андрій Лапа, інформують в пресслужбі ОДА.

20 02 29 

«Андрій Лапа – один із перших, хто успішно пройшов усі етапи відбору за проєктом «LIFT». Олександрівщина отримала досвідченого керівника, який має більше 16 років стажу роботи на державній службі. Впевнений, що його досвід допоможе ефективно впроваджувати в районі програми Президента України та Уряду. Насамперед йдеться про підвищення соціальних стандартів і завершення реформ у різних сферах суспільного життя», – відзначив Андрій Балонь.

Андрій Лапа, спілкуючись із журналістами, розповів, що на новій посаді планує спочатку детально ознайомитись із проблематикою району, знайти шляхи її вирішення та визначити перспективні шляхи розвитку території.

Нагадаємо, 31 січня Андрій Балонь представив новопризначену очільницю Новомиргородської РДА. На цю посаду Президент України призначив Аллу Дворніченко.