10серпня2020

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Ексзаступник голови Кіровоградської обласної ради виграв ще один суд

ПОЛІТИКА

Ексзаступник голови Кіровоградської обласної ради виграв ще один суд

106013338 562826731068637 2382661482404096519 o

Про свою чергову перемогу в апеляційному суді повідомив ексзаступник голови Кіровоградської обласної ради.

Інформацію про це колишній посадовець Ігор Степура розмістив у себе на сторінці у фейсбуці

"Дуже радий поділитися з вами приємною новиною: сьогодні Третій апеляційний адміністративний суд у місті Дніпрі відмовив Кіровоградській обласній раді у задоволенні апеляційної заяви і, таким чином, залишив у силі попереднє рішення суду першої інстанції – Кіровоградського окружного адміністративного суду – щодо поновлення мене на посаді заступника голови Кіровоградської обласної ради та виплати мені матеріальної компенсації за час вимушеного прогулу.

Дякую всім, хто впродовж дев’яти місяців судової боротьби, підтримував і допомагав, і в першу чергу, дякую моїй помічниці – адвокату Анні Пахомовій.

Звісно, не маю жодних сумнівів, що голова Кіровоградської обласної ради від партії "Батьківщина" Олександр Чорноіваненко продовжуватиме порушувати закон, чинитиме опір та не виконуватиме законне рішення суду. Але все це тимчасові перешкоди, які я неодмінно здолаю і правда торжествуватиме.

Ще раз нагадаю, що наші українські суди ніколи не демонстрували особливої прихильності чи симпатії до націоналістів ВО "Свобода". І це означає, що моя юридична аргументація в суді була цілком переконливою. Принагідно, дякую суддям Третього апеляційного адміністративного суду за гідність", – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Заступник голови Кіровоградської облради виграв суд про поновлення на роботі 

Депутати Кіровоградщини відмовилися від заступника обласної ради