10серпня2020

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Навіщо міський голова Кропивницького розшукує професійних, компетентних, досвідчених, енергійних людей

ПОЛІТИКА

Навіщо міський голова Кропивницького розшукує професійних, компетентних, досвідчених, енергійних людей

27376 1200x800 2

Про важливість поєднання пріоритетів центральної влади з пріоритетами територій учора, 30 червня, під час брифінгу зазначив міський голова Кропивницького.

Минулої п'ятниці в Києві шість міських голів презентували створення нової політичної сили – партії “Пропозиція”. У цій команді є і Андрій Райкович. Під час спілкування з журналістами, очільник міста висловив бачення стосовно цього кроку і подальших дій у становленні політичної сили в контексті  міста, інформує пресслужба міської ради.

"Це не партія мерів, не партія одного лідера. Політсила створена шістьма самодостатніми особистостями, які чудово розуміють проблеми свого краю і відстоюватимуть інтереси громад на місцях. Ми готові до активної діяльності, щоб і в центрі, а головне на місцях, в громадах вона стала відомою і вагомою. Хочу наголосити, що ми не опозиція. Наша головна мета – це пошук, запрошення до взаємодії, до управління територіями професійних, компетентних, досвідчених, енергійних людей", – зазначив Андрій Райкович.

Він наголосив, у команду шукають людей із чистим, професійним бажанням служити громаді, розвивати місто чи територію, де живуть. Адже в своїх програмних документах будуть відстоювати зміцнення ролі місцевого самоврядування як фундаментальної гілки влади.

"У жодному разі ми не будемо протистояти центральній владі. Навпаки – тільки співпраця, тільки діалог, тільки взаєморозуміння. - Ми не замахнулися на необмежену владу. Ні! Держава - понад усе! Я по життю державник, я звик будувати, а не рушити. Місцеве самоврядування – це щоденна рутинна робота: дороги, теплі школи і садочки, світлі вулиці, комфортний транспорт, якісна медицина - безпека містян. І десятки інших важливих для людей питань. Якщо ми зуміємо конструктивно поєднати центральні пріоритети з пріоритетами територій, якщо ефективно об'єднати зусилля - виграє і Мала Виска, і Кропивницький, і Чернівці, і вся Україна", – акцентував міський голова.

Читайте також:  Пропозиція: очільник Кропивницького – серед організаторів нової партії 

Рейтинг кандидатів на посаду міського голови у Кропивницькому очолив чинний посадовець

Хто з чинних політиків міста може очолити Кропивницький уже восени