22вересня2021

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Представники ОБСЄ промоніторили передвиборчу кампанію міського голови Кропивницького

ПОЛІТИКА

Представники ОБСЄ промоніторили передвиборчу кампанію міського голови Кропивницького

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів робочу зустріч з представниками Місії зі спостереження за місцевими виборами, що пройдуть 25 жовтня 2020 року.

08 2

Про це інформує пресслужба міськради.

Традиційно, під час виборчих перегонів поважні європейські інституції моніторять перебіг цього процесу. До складу основної команди місії цього року входить 15 експертів, що базуються в Києві та 66 довготермінових спостерігачів. В Кропивницькому з боку ОБСЄ ведуть спостереження виборчого процесу Кіне Рустен з Норвегії та Якуб Герольд з Польщі. Саме з ними і поспілкувався очільник обласного центру.

«Місцеві вибори надзвичайно важливі, бо саме місцеве самоврядування – основа, фундамент територій, а значить і країни», – переконаний керівник міста.

Представників ОБСЄ також цікавило, яким чином Андрій Райкович, як кандидат на посаду міського голови, проводить свою виборчу кампанію, фінансує її та у який час проводить.

Діючий очільник Кропивницького запевнив, що агітаційні зустрічі проводить виключно у вільний від роботи час: ввечері чи на вихідних. В інший час – лише звітує перед людьми, без агітації.

На завершення зустрічі Андрій Райкович висловив сподівання, що присутність представників ОБСЄ сприятиме проведенню у Кропивницькому демократичних та чесних виборів.