22вересня2021

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Представники якої з партій є потенційними кандидатами до усіх рад Кіровоградщини

ПОЛІТИКА

Представники якої з партій є потенційними кандидатами до усіх рад Кіровоградщини

 430 1763

Про те, що другого туру виборів міського голови Кропивницького не буде, свідчать результати паралельного підрахунку голосів.

Про них у коментарі «З перших уст» повідомив представник партії «Пропозиція» Юрій Семенюк.

За його словами, чинний міський голова Андрій Райкович отримав 53,26 відсотка голосів. Найбільшу підтримку – понад 18 відсотків – отримали й кандидати в депутати до міської ради від партії «Пропозиція», співзасновником якої є міський голова Кропивницького. Її представники будуть також в обласній, Подільській, Фортечній і Кропивницькій районних радах.

«Це означає, що нову партію сприйняли як партію місцевого самоврядування», – сказав Юрій Семенюк.

Відповідаючи на запитання, що посприяло перемозі чинного голови, Юрій Семенюк назвав кілька факторів. Перший – сама кандидатура Андрія Райковича.

«Я був присутній на багатьох його зустрічах з виборцями й бачив, що його сприймають як людину реальних справ. Йому дякували за нові відділення в лікарнях, за розвиток транспортної інфраструктури міста, за освітлення вулиць», – сказав Юрій Семенюк.

Другий важливий фактор, за словами представника партії, – команда Андрія Райковича. Вона довела, що їй під силу навіть ті проблеми, які не могли розв'язати протягом багатьох десятиліть.

Вплинуло на перемогу й оперативне розгортання робіт із ліквідації наслідків стихії.

На запитання, коли можна чекати на офіційні підсумки виборів, Юрій Семенюк відповів, що підрахунок буде не таким швидким, як хотілося б. Причин на те щонайменше є дві – сам новий Виборчий кодекс і непідготовленість більшості членів та голів дільничних виборчих комісій.

Читайте також: Вибори-2020: у Кропивницькому вже є перемога