27листопада2020

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Сьогодні на Віче у Кропивницькому затвердять вимоги до влади

ПОЛІТИКА

Сьогодні на Віче у Кропивницькому затвердять вимоги до влади

21 1Сьогодні, 21 листопада, о 15.00 на площі Героїв Майдану Рух Опору Капітуляції, спільно з активістами Революції Гідності та Помаранчевої революції, національно-патріотичними і проєвропейськими силами Кропивниччини, відзначатиме День Свободи та Гідності.

Формат заходу відповідатиме вимогам часу, адже Майдани завжди відбувалися для того, щоб захистити національні та громадянські права українців та протидіяти спробам реваншу і капітуляції чинної влади.

«Зе-влада згортає проєвропейські реформи, розкрадає бюдетні кошти, кидає до буцегарні патріотів, зливає справи Майдану, путінські агенти рулять нашою країною, а виборці, замість того, щоб вийти на Майдан і вигнати цих зе-негідників, продовжують між собою сваритися! Кому від цього краще? Кому це потрібно? Звісно, це потрібно зе-владі. Звісно, це потрібно кремлю. Саме вони підживлюють взаємну ненависть і роз'єднують нашу країну.

То що, друзі, так і будемо сидіти, засунувши голову в пісок, по домівках, і чекатимемо, поки все саме собою вирішиться? Не вирішиться. Тільки спільно, як це було у 2013, як це було у 2004, як це було у 1991... 21 листопада я вийду на Майдан. Запрошую і вас приєднатися», - зазначив координатор Руху Опору Капітуляції Кропивницького Дмитро Сінченко.

Захід відбудеться у формі віче, на якому будуть затверджені вимоги до влади, які можна знайти за посиланням.

Організатори закликають всіх, хто прийде, у зв’язку з пандемією коронавірусу, бути в масках, витримувати дистанцію між собою та дотримуватись інших санітарно-гігієнічних норм.

Посилання на подію у Facebook.

Прес-служба РОК-Кропивницький