26січня2021

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА 19 новообраних депутатів Кропивницької міської ради мають власний бізнес

ПОЛІТИКА

19 новообраних депутатів Кропивницької міської ради мають власний бізнес

20big mr

До новообраного складу Кропивницької міської ради увійшли 8 партій, які отримали мандат довіри від виборців.

Із 42 наявних місць у раді політична сила міського голови Андрія Райковича «Пропозиція» отримала 9 мандатів, місцеві організації партій «Європейська солідарність» та «Слуга народу» – по 6. По 5 представників у міській раді матимуть «Перспектива міста» та ВО «Батьківщина». «Опозиційна платформа – за життя» та «Рідне місто» отримали по 4 депутатських мандати, а «Наш край» – 3, інформує attestation.in.ua.

«Батьківщина» та «ЄС» провели до міської ради винятково членів своїх партійних організацій. А от серед тих, хто став депутатом від пропрезидентської «Слуги народу», нема жодного партійця. По одному безпартійному завели у міську раду «Наш край» (Валерій Шутка), «Опозиційна платформа – За життя» (Олександр Корнюша), «Перспектива міста» (Рафаель Санасарян). І по 2 – «Пропозиція» (Олександр Котляр та Сергій Калапа) та «Рідне місто» (Наталія Кліменкова, Дмитро Овчинніков ).

41 депутат Кропивницької міської ради має вищу освіту і лише один – професійно-технічну (Олександр Чибітько). 19 новообраних депутатів мають власний бізнес, ще 5 працюють на керівних посадах великих підприємств міста. Освіту в міській раді представляють 5 осіб, а медичну сферу – троє. Четверо новообраних депутатів працювали у виконавчих органах попереднього скликання міської ради. Є серед депутатів і помічник голови обласної ради попереднього скликання. Один депутат має власну адвокатську практику, а ще один працює в партійній структурі. Троє депутатів нині не працюють.

16 депутатів попереднього скликання було переобрано і на цих виборах. Можна констатувати, що склад Кропивницької міської ради оновився майже на дві третини. Проте семеро з переобраних депутатів обралися від інших партій: Олександр Артюх («Самопоміч» – «ЄС»), Рафаель Санасарян (РПЛ – «Перспектива міста»), Михайло Бєжан («УКРОП» – «Слуга народу»), Сергій Калапа («ЄС» – «Пропозиція»), а також Анатолій Ларін, Максим Линченко і Анна Ніжнікова (“Опозиційний блок” – “ОПЗЖ”).

Партійне представлення в Кропивницькій міській раді

Цього разу в Кропивницькій міській раді 13 жінок, а це на 7 більше, ніж у попередньому скликанні.

Уся інформація про депутатів заснована на даних із автобіографій кандидатів, які подавалися в міську ТВК.

Станом на 5 грудня біографічні відомості депутатів не оприлюднені на офіційному сайті Кропивницької міської ради.