26січня2021

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Посадовці Кропивницького відстоюватимуть права громади в сесійній залі області

ПОЛІТИКА

Посадовці Кропивницького відстоюватимуть права громади в сесійній залі області

12 5Цьогоріч вулицю Вокзальну в Кропивницькому мають відремонтувати обласним коштом, попередньо – на 55 мільйонів гривень.

Про це повідомив заступник міського голови обласного центру, представник фракції «Пропозиції» в Кіровоградській обласній раді Олександр Мосін.

Відповідне рішення ухвалене під час засідання робочої групи, яка формувала перелік дорожніх будівництв, реконструкцій та ремонтів коштом територіального дорожнього фонду області на поточний рік.

Певний час у переліку не були враховані дороги комунального значення, хоча відповідно до прийнятого положення 20% коштів територіального дорожнього фонду Кіровоградщини – 585 мільйонів гривень, мають бути спрямовані саме на комунальні дороги, зазначає Мосін.

«Ми запропонували включити дороги в Кропивницькому, Олександрії та Новомиргороді. Відбулася певна робота, переговорний процес, до якого долучався зокрема міський голова Андрій Райкович. До пропозицій, які виноситимуть на розгляд сесії, включений зокрема проєкт поточного ремонту вулиці Вокзальної, від Залізничного вокзалу до «старого» автовокзалу. Є готовий проєкт, розроблений фахівцями управління житлово-комунального господарства міськради Кропивницького. Коли депутати підтримають ці пропозиції, визначимося з підрядниками й розпочнемо роботи», – зазначив посадовець.