26лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Міського голову Кропивницького переобрали головою регіонального відділення АМУ (ФОТО)

ПОЛІТИКА

Міського голову Кропивницького переобрали головою регіонального відділення АМУ (ФОТО)

30557 1200x800 2

У Кропивницькому провели загальні збори Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України.

Це перші збори членів АМУ після проведення місцевих виборів у жовтні 2020 року, за результатами  яких 16 із 39 громад-членів АМУ в Кіровоградській області очолили нові голови, інформує пресслужба міської ради

Участь у засіданні взяв виконавчий директор Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» Олександр Слобожан.

30556 1200x800 2

На початку роботи зборів його учасники вдруге обрали головою Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України Андрія Райковича. Рішення підтримали одноголосно.

"Я щиро вдячний вам за високу довіру. Ми всі об’єднані великою відповідальністю перед людьми, перед громадами, які обрали нас керівниками територій. Наголошую: зараз це надзвичайно нелегко, тому тільки гуртом, спільно, організовано ми будемо спроможні рухатись вперед і виконувати волю людей. Ніхто, краще від нас, не знає життя, проблем простих людей і ніхто, крім нас, першим не кинеться їх фахово вирішувати", – зазначив пан Райкович.

І додав, що важливо не допустити згортання децентралізації, розширити можливості і роль громад в економічному, адміністративному та політичному спектрах функціонування держави.

30559 1200x800 2

Читайте також: