25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Голова обласної ради підписав меморандум про співпрацю з асоціацією C.R.E.A.M. Europe PPP Alliance

ПОЛІТИКА

Голова обласної ради підписав меморандум про співпрацю з асоціацією C.R.E.A.M. Europe PPP Alliance

DSC 3945

Документ сприятиме створенню необхідних умов для спільної роботи і міцних партнерських стосунків, а ще засвічує політичну волю підписантів на втілення проектів з розбудови Кіровоградщини.

Попередньо сторони обмінялися думками стосовно напрямків співпраці, обговорили можливі спільні проекти соціального, інфраструктурного та екологічного спрямувань.

Голова обласної ради Сергій Шульга висловив готовність втілювати великі інвестиційні проекти в різних галузях на користь економічного розвитку і вніс конкретні пропозиції — визначив об’єкти, які мають таку перспективу.

Мова, зокрема, йшла про розбудову Знам’янської бальнеологічної лікарні та аеропорту у Кропивницькому. Певні передумови для створення інтермодернових центрів саме на основі цих об’єктів наразі уже є. Що стосується бальнеологічної лікарні, то вона має високоякісні радонові термальні води, зручне розташування, логістику, кваліфікований персонал. Варто лише розвинути інфраструктуру та урізноманітнити сферу послуг та підняти їх на вищий рівень. Аеропорт теж має широку перспективу, але для цього необхідно продумати, зокрема, діяльність економічного центру.

Сторони прийняли рішення здійснювати реальні кроки в цьому напрямку, розпочати створювати один із пілотних проектів саме на Кіровоградщині і вже працювати над його структурою і наповненням.

Довідково: C.R.E.A.M. EUROPE PPP Alliance – це Європейська асоціація державно-приватного партнерства, створена в 2001 році. C.R.E.A.M є провідним експертом із впровадження державно-приватного партнерства (ДПП), ініціації та реалізації проектів ДПП в усіх сферах діяльності в якості стійкої стратегії регіонального розвитку.

Читайте також: Кропивницька влада зробила ще один крок на шляху до побудови міського аквапарку