28листопада2023

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Депутатка з Кіровоградщини заявила про конфлікт у територіальній громаді

ПОЛІТИКА

Депутатка з Кіровоградщини заявила про конфлікт у територіальній громаді

nehajchuk dsc 4194 1536x1021

Депутатка Добровеличківської селищної ради Тетяна Нехайчук заявила про суспільний конфлікт у Добровеличківській територіальній громаді.

"Голова селищної ради, зайнявши посаду від провладної партії, весь час чинить тиск на мене і решту депутатів, які мають іншу думку, що не співпадає з його особистою", – зазначила керівниця фракції «Європейська Солідарність" у  селищній раді Тетяна Нехайчук.

Через це, за її словами, люди звільняються з роботи, іноді – цілими управліннями.

Депутатка наголосила, що прийняття рішень на сесіях Добровеличківської селищної ради відбувається з порушенням регламенту та законодавства; голова неодноразово наголошував, що по відношенню до неї будуть вчинені ті чи інші дії; організував показове вручення підозри про вчинення кримінального правопорушення депутаткою Добровеличківської селищної ради; "з вуст голови звучить, що такого депутата як Тетяна Нехайчук потрібно просто зняти з депутатства, позбавити депутатського мандата" тощо.

При цьому голова Кіровоградської ТО партії «Європейська Солідарність», депутат обласної ради Сергій Коваленко наголосив, що депутатка Нехайчук отримає юридичну підтримку.

"Закликаю правоохоронні органи провести розслідування неупереджено. Переконаний, що особи, причетні до цієї ситуації, будуть виявлені і названі", – зауважив пан Коваленко.

Деталі – у відео.