22жовтня2021

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Олександрійський міський голова закликав обласну владу думати не про піар, а про результати роботи

ПОЛІТИКА

Олександрійський міський голова закликав обласну владу думати не про піар, а про результати роботи

64073432

«Велике будівництво» – то не лише піар, то ще й велика відповідальність.

8651 7429069518817535704 nДумками щодо цього поділився міський голова Олександрії Сергій Кузьменко.

Він наголосив, що коли в березні нинішнього року він звітував про перші 100 днів на посту міського голови, зокрема, говорив про план залучити додатково до бюджету міста 100 мільйонів гривень надходжень. За пів року є додаткових 110 мільйонів. 

"І це незважаючи на те, що зараз стосунки з обласною владою важко назвати конструктивними. Я б навіть сказав, що відносини наші розбалансовані. Думаю, що винні в цьому різкі кадрові зміни у керівництві області і маю надію на найшвидше врегулювання. Бо іноді просто дивуюсь деяким речам…", – зауважив очільник Олександрії.

Для прикладу наводить «Велике будівництво» Олександрійського театру.

"Я згоден, що це велике будівництво… Але наше! Ми його розпочали в 2016-ому, коли я був очільником ОДА, і закінчили на 99%. А останні два роки нова обласна влада не може завершити цей об'єкт. Давайте, дофінансуйте… і потім отримаємо аплодисменти! Бо плашка «Велике будівництво» – це відповідальність", – зазначив Кузьменко.

Та ж історія і з інфекційним відділення міської лікарні. Перше, що обласна влада зробила, – це причепила табличку «Велике будівництво». Водночас перенесла 10 млн грн, за які проголосували депутати і які вкрай потрібні для реконструкції, на листопад-грудень.

"З такими темпами ми не збудуємо на жовтень інфекційне відділення. Табличка «Велике будівництво» – це відповідальність обласної влади за цей об'єкт. Це відповідальність за 220 тисяч жителів Олександрійського району, які восени не знаю як зустрічатимуть чергову хвилю коронавірусу. Це чверть жителів Кіровоградської області, для яких не буде альтернативної установи, яка б стала на їхній захист", – наголосив міський голова.

Його дивує, що в цей же час під вивісками «Велике будівництво» з обласного бюджету витрачають 25 млн грн на приймальні відділення в лікарнях.

"Я тільки за розвиток медицини, але кому потрібні просто пусті приміщення? Без обладнання, бо воно не заплановане", – зазначає Сергій Кузьменко.

І додає, «Велике будівництво» – це відповідальність. Відповідальність обласної влади за ті об'єкти, на які вона ці таблички причепила.

Насамкінець Олександрійський голова закликав владу подумати не про піар, а про ті результати, на які люди чекають.

Читайте також: На Кіровоградщині виставку сучасних художників Словаччини відкрив посол республіки