20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Влада має негайно зупинити репресії головлікаря інфекційної лікарні з боку МОЗу, – Шахов (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА

Влада має негайно зупинити репресії головлікаря інфекційної лікарні з боку МОЗу, – Шахов (ВІДЕО)

16photo 2021 12 16 11 18 56

Міністерство охорони здоров’я і обласна влада влаштували справжній терор головному лікарю Миколаївської обласної інфекційної лікарні Світлані Федоровій.

Про це заявив народний депутат від партії «Наш край» Сергій Шахов під час виступу у Верховній Раді.

«Ми вимагаємо заслухати Світлану Федорову з трибуни Верховної Ради. Вона вам розкаже, що відбувається у МОЗ, які там корупційні схеми, як вимагають хабарі, як гроші медиків йдуть не їм, а облрадам», – заявив Сергій Шахов.

За його словами, регулярні перевірки та незаконні обшуки в кабінеті лікаря-інфекціоніста почалися після того, як під час першого спалаху ковіду вона не побоялась взяти на себе відповідальність і заплатила працівникам своєї лікарні зарплату з обіцяними владою надбавками. Після цього їй погрожували ледь не кримінальною відповідальністю за начебто нецільове використання коштів. Крім того, Федорова стала першою серед лікарів, хто заявив про катастрофічну ситуацію з киснем у медичних установах, в той час, коли МОЗ заперечував проблему.   

«МОЗ влаштував Світлані Федоровій терор за те, що вона виплатила 300% лікарям за програмою президента, за те, що вона використала два медичні халати. За це їй виписали штраф 40 тис. грн. А ще їй пред’являють, що в неї найменша смертність в державі. Тільки вдумайтесь! Не дамо закривати лікарні! Це останній форпост боротьби с пандемією», – наголосив нардеп.

Він також додав, що тепер НСЗУ погрожує розірвати договори з лікарнею, яку очолює Світлана Федорова, а це означає фактичне знищення медичної установи.

Деталі – у відео.