23липня2024

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Дії української влади, спрямовані на консолідацію політичних сил країни, слід підтримати, – Олександр Мазурчак 

ПОЛІТИКА

Дії української влади, спрямовані на консолідацію політичних сил країни, слід підтримати, – Олександр Мазурчак 

 

photo 2022 01 27 11 28 51

Політична партія «Наш край» підтримує українську владу в її прагненні до об’єднання та консолідації зусиль усіх політичних партій задля спільної роботи на розвиток країни.

Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що партія має представництво близько 2 тисяч депутатів на всіх рівнях рад в Україні, та, зокрема, у Верховній Раді.

«Наш край» неодноразово закликав до об’єднання політичні сили задля спільної роботи заради розвитку нашої країни. Усі обранці партії підтримують заклик Президента України до об’єднання та консолідації зусиль усіх політичних партій. Як партія, серед головних пріоритетів якої завжди були і будуть суверенітет та цілісність України, мир та сталий економічний розвиток задля процвітання українських громадян, ми підтримуємо рішення та дії нашого Головнокомандуючого, спрямовані на відновлення миру на нашій землі», – наголосив Олександр Мазурчак.

Також він закликав українців не піддаватися на інформаційні провокації довкола запровадження Надзвичайного стану – це вимушений захід, який направлений на посилення безпеки громадян.

Олександр Мазурчак закликав не панікувати та висловив впевненість у необхідності врегулювання конфлікту виключно дипломатичним шляхом.

«Ми впевнені у необхідності виключно мирного врегулювання конфлікту. А для цього вкрай важливо ухвалювати усі рішення зважено, з холодною головою та не піддаватися на провокації, зокрема й до розбрату в середині країни. Ми – Україна і ми єдині», - заявив співголова партії.

Довідково: 19 лютого партія «Наш край» оголосила мораторій на критику дій Головнокомандуючого з боку своїх партійців до повного встановлення миру в Україні та закликала до аналогічних кроків усі політичні сили країни.