ПОЛІТИКА
Голова ОДА Кузьменко засуджує блокаду і дії тих, хто на ній піариться
- Останнє оновлення: 06 березня 2017

Не спекулювати «на розпіареній політиками і ЗМІ» темі блокування на сході закликав сьогодні під час апаратної наради в ОДА очільник області Сергій Кузьменко.
«Я ретранслюю позицію уряду: економічна і соціальна складова мають бути в державі стабільними. Але декому не дають спокою успіхи держави. Декому дуже хочеться піару, й політики нічим не гербують на цьому шляху», - вважає керівник ОДА.
Принагідно він наголосив , що не може погодитися з тим, що є якісь причини для того, аби зупинити промисловість на сході країни, де діють українські підприємства й живуть українські громадяни.
