22квітня2025

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Низку закладів в Олександрії відвідав волонтер із Великої Британії (ФОТО)

ПОЛІТИКА

Низку закладів в Олександрії відвідав волонтер із Великої Британії (ФОТО)

До Олександрії прибув особливий гість – волонтер з Оксфорда (Велика Британія) Джастін Робертсон.

На зображенні може бути: 2 людини, карта та текст «7 ΗΔPΙR»

Він – активний учасник ініціатив благодійного фонду «Друзі Олександрії». Цей фонд об’єднує жителів міста-побратима Бат, які вже три роки підтримують олександрійців під час війни, повідомив Олександрійський міський голова Сергій Кузьменко.

"Джастін Робертсон відвідав мультипрофільний ліцей, розповів випускникам про свій шлях у волонтерстві. Побував у медичних закладах, ознайомився з роботою фахівців, які займаються реабілітацією, та оглянув три великих генератори, що громада отримала від британських партнерів. У Ветеранському хабі поспілкувався з ветеранами, а в координаційному центрі – з волонтерами", – йдеться в повідомленні.

Почесний гість відвідав Олександрійський театр, музейний центр, пішохідний міст у Войнівці та ландшафтний парк у Приютівці.

Сергій Кузьменко подякував Джастіну за його вклад, за підтримку британського народу, завдяки якій у складні моменти громада мала світло, змогу працювати й допомагати іншим.