21серпня2019

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Сергій Лещенко запевнив у Кропивницькому, що «час корупціонерів відходить»

ПОЛІТИКА

Сергій Лещенко запевнив у Кропивницькому, що «час корупціонерів відходить»

Сьогодні на Кіровоградщині перебуває народний  депутат  України Сергій Лещенко.

Він уже дав прес-конференцію в обласному центрі, на черзі – зустріч з громадськими активістами Олександрії. Під час годинної розмови з журналістами та  небайдужими кропивничанами пан Сергій розповів про засади державної антикорупційної політики. «У корупціонерів немає канікул», – напівжартома, напівсерйозно зазначив народний обранець.

Він зупинився на питаннях позбавлення громадянства Міхеіла Саакашвілі, наголосивши на цинічності всього «дійства», коли це зробили зумисне саме тоді, коли політик перебував в Америці, таким чином відрізавши йому дорогу в Україну.

Наголосив  нардеп  і на нагальності  створення Антикорупційного суду в країні, де від корупціонерів аж кишить.

Голосування за зняття депутатської недоторканості Лещенко вважає надзавданням чинної Верховної Ради.  Після її скасування парламент перестане  бути «місцем переховування від суду» за гріхи і грішки  тих, хто часто саме для цього «купує» там собі місця, «купуючи» попередньо електорат.

«Те що сталося у вашому 102 окрузі – це наднесправедливо. Ми були свідками того, як Лесь Довгий за 100- 200 гривень скуповуав голоси виборців. І до цього часу жодних змін у 102 окрузі немає.  Це одна з найбільших хиб в українській політиці, коли користуються мажоритарними мандатами»,  – зауважив пан Сергій.

Говорячи про діяльність Центральноукраїнського антикорупційного офісу,  депутат Лещенко наголосив, що керівник  громадської організації «Андрій Лаврусь  – приклад того, як мають діяти громадянські активісти, це приклад того як на рівні громадського активізму, можна робити зміни в суспільстві».

Насамкінець  народний обранець наголосив, що «час корупціонерів відходить, їхній лічильник уже відраховує години у зворотньому напрямку».