21серпня2019

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Нардеп Сергій Каплін побував у Кропивницькому «із цинічною, прямою, розбещеною метою»

ПОЛІТИКА

Нардеп Сергій Каплін побував у Кропивницькому «із цинічною, прямою, розбещеною метою»

20170819 131311

Кропивницький – це 17 місто, де за останні три тижні побував депутат Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка Сергій Каплін.

Він зустрівся з профспілковим активом ФПО, аби розповісти, як по всій країні у профспілок відбирають приміщення, санаторії, профілакторії і як цього можна уникнути.

20170819 131701

«У профспілок хочуть вибити основу з-під ніг», – переконаний  нардеп.

Щоб упередити це, треба бути сильними, організованими і треба прийняти рішення про долучення до формування єдиної лівоцентриської сили в країні: соціал-демократів, соцпартії. Ця сила матиме потужну програму.

«Я разом зі своїми колегами зроблю класну сучасну європейську партію, яка буде перемагати на президентських виборах. Вона обере єдиного  кандидата  на ті вибори», – пояснив пан Каплін.

20170819 132501

У профспілках багато симпатиків різних політичних партій і це, на переконання  нардепа, – найбільша проблема.  Бо ті симпатії не додають жодних бонусів профспілкам. «Профспілки треба сьогодні загорнути у політичну партію, мати свою фракцію у парламенті і там розпочинати роботу з розбудови держави», – радить народний обранець.З безладом у країні треба кінчати, наголосив він.

«Я приїхав сюди із цинічною, прямою, розбещеною метою – створити нову партію. Інакше ми ніколи не побачимо закон, що передбачає право на страйк, який заборонятиме відбирати профспілкове майно», – зізнався Сергій Каплін.

20170819 132518

Він пообіцяв створити потужну команду, яку поведе у Верховну Раду, на чолі якої буде балотуватися в президенти України.

«Я ще ніколи і ніде не програвав», – запевнив профспілкових діячів народний обранець,  перш ніж вислухати кожного охочого висловитися.