21серпня2019

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Мажоритарники Кіровоградщини в дослідженнях Громадської мережі ОПОРА - малоактивні

ПОЛІТИКА

Мажоритарники Кіровоградщини в дослідженнях Громадської мережі ОПОРА - малоактивні

6 09 2017 pr conf Kropyvnyckyj Lebid

Депутати від Кіровоградщини займають 44, 59, 64, 76 та 77 місця у загальному рейтингу 88 мажоритарників Верховної Ради, діяльність яких досліджує Громадянська мережа ОПОРА. 

Про це поінформувала під прес-конференції консультантка Громадянської мережі у Кіровоградській області Зоя Лебідь. 

Дослідження проводилось за підсумками 6-ї сесії Верховної Ради, яка тривала з лютого по  липень 2017 року за двома ключовими критеріями: законотворча робота в парламенті та активність у виборчому окрузі.

З представників Кіровоградської області найвищий рейтинг у Костянтина Яриніча (фракція партії "Блок Петра Порошенка") з показником 44 балів. Цей депутат отримав найвищий бал за діяльність у виборчому окрузі (27 місце у рейтингу). Зокрема, через найбільшу кількість проведених прийомів та активну участь у публічних заходах. Також він зайняв перше місце серед депутатів-мажоритарників області за показником законодавчої роботи.

Олесь Довгий (група «Воля народу») опинився на 59 місці. Низька активність в окрузі (62 місце, у 2017 році округ не відвідував, але працювали 4 приймальні депутата), законодавча активність на ті самі 59 балів.

Анатолій Кузьменко (фракція партії "Блок Петра Порошенка") та Станіслав Березкін (група «Партія Відродження») у загальному рейтингу зайняли 64 та 76 місця відповідно.Анатолій Кузьменко не проявляв активності в окрузі та жодного разу не звітував перед виборцями. Водночас, він дисципліновано відвідував парламентські засідання та засідання комітетів.

Станіслав Березкін був малоактивним в окрузі, парламентські засідання відвідував, але  практично не проявляв законодавчої активності, жодного разу не взяв участі в роботі профільного комітету.

Найнижчу позицію серед депутатів Кіровоградської області в узагальненому рейтингу зайняв Михайло Поплавський (група «Воля народу»).  Протягом півроку він ігнорував роботу в окрузі, не звітував перед виборцями. Депутат за півроку не подав жодного депутатського запиту, став співавтором лише одного законопроекту.

Довідково: Захід пройшов за ініціативи Громадянської мережі ОПОРА в рамках Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами.

Зоя Лебідь - громадська консультантка ОПОРИ в Кіровоградській області.  Тел: 095-79-430-72