16грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Лідери Аграрної партії України про прийдешні вибори, брудні технології та цілі на майбутнє

ПОЛІТИКА

Лідери Аграрної партії України про прийдешні вибори, брудні технології та цілі на майбутнє

20171024 101724

Сьогодні,  24 жовтня,  лідер  Аграрної партії Віталій Скоцик відвідав Кропивницький.  Цим політик завершив тур по Україні перед виборами в місцевих громадах.

Разом  із головою обласної організації АПУ Сергієм Таровиком та його першим заступником Юрієм  Крутьком вони зібрали спільну прес-конференцію.

Мова йшла про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад на Кіровоградщині, що пройдуть уже найближчої неділі,  29 жовтня.Лідер Аграрної партії України переконаний, що самоврядування – це той дієвий рецепт від корупції, який допоможе  народу контролювати владу.

«Попереду – цікавенна осінь. Аграрна партія України не бачить іншого варіанту, як вигравати вибори. Наше завдання – не менше 30 відсотків підтримки виборців по всіх громадах, які йдуть на свої перші вибори 29 жовтня. Тому ми працюємо з виборцями, з журналістами, з партійним активом. Це – наша велика підготовка до великих виборів: президентських та парламентських», – зауважив Віталій Скоцик.

Він наголосив, що всі брудні технології, що застосовувалися у виборчому процесі раніше, скажімо, на попередніх парламентських виборах, працюють і нині. Це – і підкуп виборців, і підставні кандидати, і залякування, і знищення підприємств.

«Справжня війна відбувається перед виборами 29 жовтня і, гадаю, ще більше сюрпризів ми побачимо найближчими днями. Це – підтвердження того, що ці вибори надзвичайно важливі. Наша партія нині – на третій позиції за результатами місцевих виборів 2015-16-17 років. Наше стратегічне завдання – й надалі залишатися в п’ятірці», – наголосив лідер АПУ.

«Для нас це – найбільші вибори з 2015 року, це шість громад, у виборах прийматимуть участь близько 30 тисяч мешканців-виборців. Для нас за їх результатами – це  буде нормальний зріз. Ми висунули 85 відсотків кандидатів по всіх мандатах, які є. ми розраховуємо на  місцевих лідерів громадської думки, на тих людей, які вже щось зробили на селі. Це і вчителі, і працівники культури, і фермери – у наших списках не виключно аграрії», – підкреслив Сергій Таровик.

Він додав, що великі сподівання на те, що «гречку ми вже проходили» і люди нарешті  голосуватимуть розумом і серцем.  

«На виборах у 2015 році Бобринці ми перемогли на 18 виборчих дільницях із 26. Мені складно було потім пояснити людям, які брали участь у виборах, чому наші не пройшли… У селах-селищах – проста  мажоритарка, а в містах оцей вибір за списком…  Потрібне інше законодавство», – розповів  Юрій Крутько, зупинившись на виборчому праві. 

Віталій Скоцик детально зупинився на процесі структурування  партії. Саме структурованість, нарощення рейтингів та готовність бути при владі, вважає він,  – це ті складові, що мають технологічно привести партію  до основного завдання – парламентських  та президентських виборів.