22жовтня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Націоналісти закликали правоохоронців перевірити організаторів шабашу комуністів у Кропивницькому

ПОЛІТИКА

Націоналісти закликали правоохоронців перевірити організаторів шабашу комуністів у Кропивницькому

Сьогодні, 21, під час першого засідання десятої сесії міської ради Кропивницького, до депутатів та правоохоронців звернувся голова фракції ВО «Свобода» Сергій Капітонов із заявою про засудження націоналістами шабашу комуністів, який відбувся 7 листопада в обласному центрі.

1020.11Свободівець заявив, що націоналісти вимагають від правоохоронців ретельної перевірки діяльності організаторів так званого «святкування 100-річчя жовтневої революції», яке пройшло  нещодавно в центрі міста та завершилося безпосередньо під будівлею міської ради. 

«Саме 7 листопада нинішнього року  у  Кропивницькому відбулося ганебне і неприпустиме дійство: «святкування» залишками комуністичної партії по –справжньому гіркої для українців дати – 100 років від початку більшовицького червоного терору. Проте, перебуваючи під дією антиукраїнської нищівної пропаганди часів радянської окупації, деякі люди ще й досі прославляють «жовтневу революцію» та її «натхненника» - вбивцю десятків тисяч українців Лєніна-Ульянова», – наголосив Капітонов. 

Він розповів депутатам про людей, які того дня були присутні на заході «з червоними ганчірками» і є свідками того факту, що комуністичні гасла і вихваляння ката українського народу Лєніна лунали в колі учасників акції неприховано. 

На запитання журналістів щодо організаторів дійства люди відповідали, що зібрав їх на «мирну ходу» «обком Кіровоградської обласної організації Комуністичної партії». 

Голова фракції націоналістів у міськраді наголосив, що з часів проголошення незалежності України дослідниками та істориками були встановлені численні злочини більшовиків проти українців. 

«То це їх учасники мітингу в Кропивницькому прославляли 7 листопада цього року? Це на їх совісті голодомори, розстріли, конфіскації та інші злочини. І досі не встановлена достеменна кількість жертв червоного більшовицького терору! Лише п’ять мільйонів українців були вбиті злочинною радянською владою у 1932-33 роках під час штучно створеного голодомору. Фракція «Свободи» засуджує всі заходи, які покликані вшановувати катів української нації, в тому числі і ходу на честь «жовтневої революції», – заявив Сергій Капітонов. 

Націоналісти Кропивницького переконані, що подібні заходи є неприхованою пропагандою заборонених Законом України комуністичних ідеалів та відіграють нищівну роль у процесі розвитку антиімперської національної свідомості.