20листопада2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Депутати міської ради Кропивницького з фракції «Рідне місто» прозвітували перед виборцями

ПОЛІТИКА

Депутати міської ради Кропивницького з фракції «Рідне місто» прозвітували перед виборцями

Олександр Шамардін, Катерина Шамардіна та Тетяна Волкожа розповіли про зроблене та плани на майбутнє перед громадою Великої Балки, Катранівки, Кущівки та Завадівки.

Звіти депутатів прослухали понад дві сотні містян. Звернення  та особисті прийоми

За рік роботи депутати провели 35 офіційних прийомів громадян на центральній приймальні політичної партії «Рідне місто» та на приймальнях в мікрорайонах, провели понад півсотні виїзних зустрічей, чимало приватних зустрічей. Усього на ім'я депутатів надійшло понад 300 звернень. 

Депутатська діяльність

IMG 4276У міськраді міста Кропивницький Олександром Шамардіним, Катериною Шамардіною та Тетяною Волкожею утворено фракцію «Рідне місто». Також вони входять до депутатської групи «Рідний край». 

Депутати фракції дисципліновано відвідують сесійні засідання та дні депутата, беруть участь у засіданнях різних комісій, круглих столах та обговореннях.

Про капремонти та будівництво

Депутати тісно співпрацювали з комунальними підприємствами міста: КП «Універсал-2005», КП «Міськсвітло», КП «Благоустрій» та міською спецінспекцією. На окрузі упродовж року виконувалися роботи з ямкового ремонту доріг, грейдерування, підсипки, відновлення зовнішнього освітлення, обрізки дерев, розчистки вулиць від снігу, ліквідації сміттєзвалищ тощо.  У 2017 році витрачено чимало власних ресурсів на ремонт десяти спортивних та дитячих майданчиків, шляхом співфінансування відремонтовано 10 під'їздів. 

Транспортні питання

Минулоріч  у Кропивницькому  з'явилося 20 комунальних автобусів, із них шість ходить на мікрорайони Кущівка, Катранівка, Велика Балка та Завадівка. 

Олександр Шамардін неодноразово зустрічався з приватними перевізниками міста, зокрема тими, хто обслуговує маршрути №103, 126-А та 130, обговорювали якість надання послуги. 

Земельна  комісія

17 січня 2017 року Олександра Шамардіна обрано головою постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. За період роботи введено ряд новацій, щоб зробити засідання комісії відкритими та доступними для громади.Одним з важливих питань, які вдалося вирішити на прохання жителів Кущівки, – віднайти земельні ділянки під городництво. 

Під час роботи «земельної» комісії Олександр Шамардін першочергово ставить розгляд проектів рішень, які стосуються учасників АТО – під житлове будівництво та гаражі. 

Громадський бюджет і нові можливості

У місті, за ініціативи міжфракційного жіночого об'єднання «Рівні можливості», впроваджено «Громадський бюджет міста. 

Громадський бюджет минулого року став особливим, адже на конкурс подався проект із реконструкції скверу Покровський, який об'єднує чотири мікрорайони. З найзанедбанішого скверу міста вдалося зробити гарне та сучасне місце відпочинку.  Також депутати допомагали в реалізації малого проекту, який переміг в бюджеті участі – реконструкція спортивного майданчика в центрі міста.

Молодь, спорт, соцпроблеми

Депутати постійно співпрацюють із закладами освіти, з колективами шкіл №1,2,11,12 та 24. Підтримують й ініціативи молоді. Зокрема, заходи громадської організації «Молодіжне об'єднання «Рідне місто». Цьогоріч молодь організувала «Школу молодого політика», спортивне свято «Козацькі забави» між старшокласниками ЗОШ №1 та 2 напередодні Дня козацтва, екскурсію до міської ради для старшокласників ЗОШ №1 та 2, флешмоби до Дня Незалежності та Дня Конституції та інші заходи до свят.   Депутатка Катерина Шамардіна для вдосконалення знань та саморозвитку, відвідує різного характеру конференції та тренінги. У рамках діяльності МФО «Рівні можливості» піднімає важливе питання насильства в сім'ях. 

Олександр Шамардін є Віце-президентом обласної Федерації боксу, тому активно підтримує талановитих молодих боксерів. Також він очолює піклувальну раду комунального закладу Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Ще один заклад в який запрошують Олександра Шамардіна і в якому панує особлива сімейна атмосфера – дитячий будинок інтернатного типу «Наш дім». На свята депутати відвідують і підопічних психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням. 

Спільні святкування

Традиційно, під час свят, на мікрорайонах проходять різноманітні святкові заходи, а поважних жителів мікрорайонів вітають з ювілеями та іншими святами.  Минулоріч, за підтримки представників політичної партії «Рідне місто» та секретаря міської ради Андрія Табалова, пройшло чотири свята «День мікрорайону» на Кущівці, Завадівці, Великій Балці та Катранівці.