15грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Андрій Міщенко: Наше завдання – зробити владу українською

ПОЛІТИКА

Андрій Міщенко: Наше завдання – зробити владу українською

У Кропивницькому спільну прес-конференцію дали першу – в  ролі голови обласної організації ВО «Свобода» – Андрій Міщенко та голова  міської організації націоналістів Сергій Капітонов.   

Свободівці розповіли про своє бачення перспектив розвитку обласної організації, політичної ситуації в країні та високу вірогідність дочасних виборів до парламенту.  

Прес конференціяТак, Андрій Міщенко зупинився на причинах, які спонукали до зміни керівництва в обласній «Свободі». Його попередник Ігор Степура склав свої повноваження, оскільки для партії націоналістів є неприйнятною практика, коли найближчий керівник міського чи обласного осередку суміщає партійну посаду з посадою у виконавчих чи представницьких органах влади. Саме тому, за поданням лідера партії Олега Тягнибока, звітно-виборча конференція обласної організації одностайно ухвалила кандидатуру на посаду голови осередку Андрія Міщенка.   

Щодо роботи безпосередньо на Кіровоградщині, Андрій Міщенко сподівається на оптимістичні прогнози.   

«Я маю намір передати весь свій досвід місцевим свободівцям. Завдання є дуже прості на період, що нас очікує. Нам усім відомо, що в країні зараз справжня війна. Це – московія на сході України. Має місце і неприхована холодна війна на заході, де постійно лунають заяви Польщі, Угорщини та Румунії. Крім того, країна має величезного внутрішнього ворога – олігархат. Революція Гідності пройшла, але зараз маємо реванш. Колишні регіонали розповзлися по різних партіях і стали владою. Відповідно, наше завдання – зробити владу українською», - повідомив Андрій Міщенко.  

Він вважає, що демонополізація економіки здатна протистояти деолігархізації України.