20лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Аграрна партія впевнено крокує до парламенту

ПОЛІТИКА

Аграрна партія впевнено крокує до парламенту

3 липня 2018 року, під час спільної прес-конференції голови правління Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка Ольги Балакірєвої – директора центру «Соціальний моніторинг» та генерального директора компанії «Социс» в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна», було оголошено результати соціальних досліджень, що проводилися по всій території України 21-27 червня. 

05 12

За результатами вищезгаданих досліджень, якби вибори до Верховної Ради України відбулися наступної неділі, за Аграрну партію проголосувало б 7,9 % виборців серед тих, хто визначився, а політична сила потрапила б до п'ятірки лідерів парламентських перегонів. 

Аграрна партія України має рівномірну підтримку у всіх регіонах України та скрізь долає виборчий бар'єр. 

Голова Кіровоградської обласної організації Аграрної партії України Сергій Таровик вважає, що такі результати (7,9 %), дають впевненість у тому, що на наступних парламентських виборах АПУ пройде до парламенту. Але результат може бути ще вищий, адже за показником ефективності своєї участі у місцевих виборах до ОТГ, яких за цей період було шість хвиль, Аграрна партія Кіровоградщини стала лідером серед українських партій та посіла третє місце поміж 34 політичних сил, що брали участь у виборах та має майже 16% підтримки виборців.

Проте, як запевняє Сергій Таровик, партія в жодному разі не зупинятиметься на досягнутому. Серед нагальних завдань – створити розгалужену партійну мережу в кожному місті, районі, населеному пункті області та потужний професійний кадровий резерв, тому що далі Аграрна партія делегує своїх членів в органи влади, виконкоми, міністерства, комітети. 

Сама ж партія — це тільки початок. Якщо вона виховає кілька десятків або сотень лідерів, то це прекрасно. Партія має бути кадровим резервом, аби кожна патріотична, професійна відповідальна людина змогла знайти своє місце в розбудові та управлінні державою.