17червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА На Кіровоградщині провели в останню путь загиблого у зоні ООС Дмитра Ремезаса

ПОЛІТИКА

На Кіровоградщині провели в останню путь загиблого у зоні ООС Дмитра Ремезаса

Прощання з загиблим у зоні операції об’єднаних сил старшим сержантом Збройних сил України, командиром гармати самохідно-артилерійської батареї військової частини А 2167 Дмитром Ремезасом, який загинув при виконанні службових обов’язків 27 липня 2018 року, пройшло у селищі Власівка Кіровоградської області.

01 8

Віддати останню шану загиблому прийшли рідні, друзі, знайомі, колеги та військовослужбовці, разом із якими Дмитро захищав рідну землю. 

«Для мене Дмитро залишається в пам’яті, як позитивна людина, здатна підтримати, якщо треба. У той же час він був непохитним у своїх переконаннях, мав волю і мужність. Він був моїм командиром, кращим командиром гармати дивізіону. Дмитро мріяв стати офіцером», – сказав під час панахиди побратим бійця, Костянтин Сімончук.

Завідувач військово-облікового бюро Власівської селищної ради Ніна Стадніченко розповіла, що у Дмитра Ремезаса було розвинуте почуття обов’язку і побратимства, саме тому він відслужив свій термін за мобілізацією і пішов служити за контрактом, мав нагороди, як свідчення того, що він не просто служив, а виконував військовий обов’язок до кінця. Серед відзнак — медаль за оборону Авдіївки, яка була вручена Дмитрові 5 листопада 2017 року. 

01 9

Панахиду за покійним відслужили священики Покровського кафедрального Собору та церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Траурна процесія з почесною вартою і духовим оркестром рухалася центральною вулицею селища, а на узбіччях дороги вишикувалися односельці загиблого військовослужбовця, щоб в останнє з ним попрощатися. На кладовищі пролунав військовий салют. 

01 10

Вічна пам’ять герою!

http://svetlovodsk.com.ua/