23квітня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА У Кропивницькому за круглим столом говоритимуть про соціально-політично-економічну ситуацію в регіоні

ПОЛІТИКА

У Кропивницькому за круглим столом говоритимуть про соціально-політично-економічну ситуацію в регіоні

У четверг, 16 серпня, з 14.00 до 16.00 пройде круглий стіл на тему «Паспорт безпеки України: Кіровоградський регіональний вимір».

18

Під час заходу говоритимуть про актуальні політичні та соціально-економічніситуації в регіоні.Зокрема, процеси реалізації реформ в Україні, рівень соціального напруження та конфліктогенності суспільства, довіра населення до місцевих та центральних органів влади, зовнішньополітичні орієнтири України тощо.

Модератори заходу – перший заступник директора ДМГО «Центр міжнародної безпеки», старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Каракуц, директор соціологічної компанії «Центр прикладних досліджень» Юрій Щедрін.

До участі в експертному круглому столі запрошуються представники громадських організацій та ЗМІ.Організатор проекту – громадська організація «Центр міжнародної Безпеки» у партнерстві з Національним інститутом стратегічних досліджень, Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Міністерством інформаційної політики, Українським інститутом підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси, за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Захід пройде у рамках реалізації проекту «Паспорт безпеки України: національний та регіональний виміри-2018».

Адреса: вул. Віктора Чміленка, 47, офіс медійної агенції «Public Sensation» (біля магазину Агросвіт, неподалік БК ім. Компанійця).

Посилання на онлайн-карту https://goo.gl/maps/Knjg5DzthAT2 

Телефон – 097-693-11-63 Ірина Ткаченко, директорка Агенції сталого розвитку «Хмарочос».