29травня2020

ГОЛОВНА Ще.. КОЛОНКИ Лариса Біла – педагог за покликанням і вчитель від Бога (ФОТО)

З ПЕРШИХ УСТ | НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

Лариса Біла – педагог за покликанням і вчитель від Бога (ФОТО)

Педагог за покликанням і вчитель від Бога, – так характеризують Ларису Павлівну Білу учні НВО І-ІІІ ступенів «Мрія», яких вона щодня знайомить з різними видами мистецтва, як галузі творчої художньої діяльності людини.

26 5

Свого часу випускниця кіровоградської середньої школи №32, а потім – музично-педагогічного факультету Кіровоградського державного педінституту імені О. С. Пушкіна, жінка багато часу приділяла самоосвіті, збагачуючи свої знання про музичну культуру, історію, народні звичаї, фольклор, традиції народів.

Завдячуючи винятковій працездатності та постійному пошуку нових форм і методів викладання шкільного предмета, невичерпній енергії, багатому педагогічному і життєвому досвіду, сьогодні Лариса Павлівна користується великою повагою і авторитетом серед учнів, батьків, колег.

26 7

26 6

«Лариса Павлівна дуже добра, чуйна до наших потреб вчителька. Вона розумна, справжній професіонал своєї справи. Як класний керівник надає допомогу у розв’язанні складних проблем чи вирішенні питань, які здаються нам важливими. Вона не кричить на нас, а робить слушні зауваження, тому до думки і порад нашого старшого товариша і класного керівника ми завжди прислухаємося», – розповіла Кароліна Шарапанюк.

Спілкування з Ларисою Павлівною, глибоко інтелігентною людиною й професіоналом своєї справи, не може минути безслідно та без позначення на юних душах, завжди готових відгукнитися назустріч доброму й благородному та зазвучати на духовному регістрі вчителя.  У роботі з дітьми їй допомагає постійний самоаналіз, критичний погляд на зроблене, гостре відчуття новизни. Вона як отой диригент, від умілого помаху палички якого залежить злагоджене звучання оркестру. 

«За чотири роки навчання в середніх класах класний керівник  Лариса Павлівна Біла стала для кожного з нас, дев’ятикласників, немовби другою мамою. Вона вчить  умінню правильно поводити себе у непередбачуваних  ситуаціях та у реальному житті, мотивує до того, щоб ми були активними, уважними, старанно готувалися до уроків, одержували за відповіді високі оцінки, були  порядними людьми. За її ініціативи  ми беремо участь у різних цікавих спортивних заходах, олімпіадах, конкурсах, флешмобах, інших корисних й пізнавальних заходах різного рівня починаючи від шкільного.  А ще не цурається гумору, любить пожартувати, турбується про кожного з нас, мов як про своїх дітей. Ми поважаємо й любимо нашого класного керівника, бо вона – найкраща!», – наголошує Олена Бобко.

26 4

Анатолій Саржевський,
фото автора