24квітня2018

ГОЛОВНА Ще.. КОЛОНКИ «Після Майдану»: розбиті надії публіциста Віталія Постолатія

З ПЕРШИХ УСТ | НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

«Після Майдану»: розбиті надії публіциста Віталія Постолатія

 

«Вічне питання: «Куди йдемо?» залишається без чіткої відповіді. Якщо нинішній стан в країні можна схарактеризувати одним словом, то це слово – зневіра. Але вихід є. Це – державотворення і жорсткий контроль за владою, щоб менше крала і нарешті працювала на країну», – про це і не тільки книга «Після Майдану» кропивницького публіциста Віталія Постолатія. Минулого тижня у відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського пройшла її презентація.
Автор пояснив, що до збірки ввійшли статті, раніше опубліковані в періодиці Кропивницького. Книга в номінації «Публіцистика» вже представлена на здобуття обласної премії імені Євгена Маланюка.

«Сьогодні символічний день. 1 грудня 1991 року народ України сказав «Так!» незалежності своєї держави. 1 грудня 2013 року – початок нової фази Євромайдану (30 листопада три роки тому побиття студентів на Майдані Незалежності в Києві беркутівцями стало переломним моментом у ході української новітньої історії. – Авт.). Я теж принагідно побував на столичному Майдані, моя участь у ньому була доволі скромною», – згадав автор книги.

В. Постолатій розповів, наскільки великими були його сподівання, що після Революції Гідності в цій країні все зміниться на краще, але… Роздуми про несправджені очікування читач знайде у книзі «Після Майдану», яку можна, як погортати в паперовому варіанті, так і скачати з сайту бібліотеки.

Геннадій ПОПОВІЦЬКИЙ

BOTTOM 1